Warriors na cestě porazit rakety 124-114, hlášeny první nohu, kterou hrají proti ztrátě soupeřit pomstu, získat tři v řadě. Stephen - Curry hrál 37 minut 20 záběr 10 10 střel 4 ukazovátka, volný hod penále 5, 6 získat 29 bodů, 9 doskoků, 5 asistencí. Když se Warriors nazpět, a Bradley Curry časté Richmond - Zelené paravány, rakety poražení smrti Sha Zhao. Stojí za zmínku, že od zranění kotníku vyléčit zpět, Curry zprůměrov&aacute basketbalove dresy na predaj;ny získat 33 bodů, výkon je na úrovni MVP.

V této sezoně, Curry hrál low-key vysokou účinnost, ale kvůli náhlému vymkl kotník, Curry kontinuální příměří 11 her. Po návratu, Curry jako tygr z pole zadržet příliš dlouho Curry po sobě jdoucích výřez skóre, hrají Grizzlies zasáhla 10 ze tří ukazatelů nastřílel 38 bodů, porazili Mavericks dostal 32 bodů a trefil kvazi-tradice ukazatele. Válka s Rocket, Curry prvních třech čtvrtletích po většinu času omezena odpůrci neomezených rotací, ale tato obranná strategie může jen mírně omezit knihovnu, a nemůže ho zablokovat.

Vzhledem k tomu, Kevin - Durant nemůže hrát dnes, Curry byl vysoce cílené raketovou obranu, rakety mají nyní Tucker a Chris - Paul může hrát neomezený počet otáček, bez ohledu na to Curry hrát pick and roll míč nebo hrát žádný míč, rakety vždy na prvním místě převzetí, nutit Curry dvouhru nebo projít. Většinu času se první tři čtvrtiny, Curry oheň skutečně potlačen, počet malých výstřel, umí skórovat bez míče se sporadickým útoku.

Nicméně, poslední odstavec ve třetím čtvrtletí, kdy Warriors zezadu, Curry začal rozdávat vraha, začal s Bradley Richmond - zelená hrát pick and roll, raketa do chaosu mezi útokem a převzetí kari, kari a plně využívat jejich vlastní zelené obrazovek moci, jak můžete skóre sami, můžete také předat své spoluhráče, ale stále má několik nepřímých asistencí, bojovníci se opírají o několik skóre Curry odpalovacích obrazovek.

Třetí čtvrtletí poslední chvíle, Curry singles na pravém křídle, jeho silná shodit obrany kompletní s ozdobným driblovat třetinami hlasů, bojovníci 93-90 vedou tři minuty. Stojí za zmínku, že knihovna také přišel k boji v &uacute basketbalový dres;točných příležitostí, již ve třetím čtvrtletí byl vyhozen z knihovny při škrábání off, Ariza je tlak v těle, on prostě spadl na okraji slavné zpěvačky Usher těla.

Distální start, Curry přítomnost odpočinku, je Warriors ani očekávat, měla být rozšířena na 10 bodů. Po půl čtvrté čtvrtletí Curry vrátil k soudu, neměl spěchat rány skórovat, ale trpělivost série, pomáhat vytvářet příležitosti pro Thompson, Thompson také dostát očekáváním, horko kontinuální výstřel zasáhl mid-range a za oblouku.

IV 2 minuty a 39 sekund, když Paul narazí na třetí, přední bojovníky pouze 7 bodů, Curry hit třetí kritickou chvíli singles Gerrard - Green výstřel zasáhl použití rychlého pull-třetina se Warriors opět rozšířil výhodu 10 bodů, přestaňte hrát rakety. Pauza se vrátil, Paul Curry také využít možnosti přijímat technická chyba trestných hodů, aby pomohla Warriors přímo vyhraje zápas.

Před zápasem, Mike - D'Antoni řekl Durant absence neovlivnilo Warriors, protože mají kari, zelené a Thompson, D'Antoni by mít lidé si myslí, kompliment pouze bojovníci, hra může být výsledek ukázal, skutečně ano, Curry využít své schopnosti, aby obsahoval možnost hrát celou řadu Green, Thompson pomohla uvolnění palebn&eacute basketbalové oblečení; síly, bojovníci ještě horké útok hrát v případě Durant nepřítomnosti, přítomnosti Curry je klíčem.